Вики Wiki
9 Posts
Mira Laime
Motodoc
Koštunica
All Contributors
Usik64
Motodoc

Прелазак на модуларни инфокутије

Наша вики ће прешли на нови дизајн табела на десној страни већине страница, али не оне које садрже и списак референци Викије на српском. Тако нам сада добро доћи свака помоћ у овом питању.

0 12
  • Upvote
  • Reply
Usik64
Motodoc
0

А чому Грув не активний користувач?

0

Тому що він не робив правок на цій вікі найближчим часом.

0

То не є дуже добре, проте, не смертельно

0

А чому це зацікавило Вас?

0

До речи, якщо вибрати варіант відображення статті латиницею, то вміст інфобоксу залишається на кирилиці. Не знаєте, як це змінити?

0
  • Щодо Грува, я не зустрічав раніше статуса НЕАКТИВНИЙ КОРИСТУВАЧ, шоб він аж прямо відображався у профайлі
  • За латиницю не в курсі. Можливо, це визначається префіксом мови у назві вікі-проекту. Скажімо, у білорусів є вибір трьох варіантів. Це мої здогадки. Точно не знаю
0

Мова не про префікси у назві чи домені вікі-проекту, а про можливості на сербських вікі-проектах змінювати варіант написання кирилицею і латиницею. Це можна зробити, натиснувши на відповідне посилання під назвою статті.

0

Значить, потрібно розробляти по ДВА інфобокси із схожою, проте, різною назвою. Напр, ІнфбоксКир, ІнфобоксЛат, і поміщати їх на РІЗНІ сторінки таббера.

0

Можливо, це можна налаштувати в JS або CSS, бо створювати кілька варіантів таббера було б не дуже коректно, оскільки все це суто для зручності.

0

Я не про кілька варіантів таббера, навпаки: в ОДНОМУ таббері сторінка латиницею і сторінка кирилицею. Відповідно і інфобокси. Якщо є така необхідність

Write a reply...